Ceník masáží

Nově

Antistresová harmonizační masáž


Antistresová harmonizační masáž je exkluzívním zážitkem, kdy se ponořiš do hluboké relaxace. Součástí je nejen vyhlazovaci masáž obličeje, která plynule přechází na vlasovou část hlavy a dokonale odstraňuje stres a napětí, ale i reflexní masáž nohou harmonizující energii těla. Jedná se doslova o rozmazlování od špiček nohou až po konečky prstů na rukou. Každý dotek je luxusem, který je završen vyladěním díky vibracím Tibetských misek a zvonečků Koshi.

Celotělová masáž je 80 minut/ 1050,- Kč
Ochutnávková verze 40 minut / 550,- Kč  zahrnuje šíji záda, ruce, hlavuHavajská masáž

60 minut / 800,- masáž zahrnuje zadní stranu nohou, záda, šíji, ruce
40 minut / 550,- Kč masáž zahrnuje šíji, záda a ruce

Tato masérská technika má kořeny ve staré Polynésii. Obecně je považována za velmi luxusní masáž vycházející z jemných a plynulých doteků, které jsou prováděny z velké části technikou masáže předloktím. 

Medová masáž zad

45 minut / 600,- Kč

Masáž teplým medem zklidňuje nervový systém, zlepšuje tok lymfy, odstraňuje toxiny z těla, zlepšuje imunitu. Med "vytáhne" toxiny z hloubky tkání a vstřebá je do sebe.

Masáž lávovými kameny

40 minut / 700,- Kč  

 

Reflexní masáž

20 minut / 250,- Kč 

 Jedná se o masáž reflexních bodů na chodidlech, při které dochází k uvolnění mnohých blokád nejen na páteři, pomáhá s lymfatickým i cévním systémem ulevuje při pocitu těžkých nohou. Budete odcházet jako znovuzrození.

Přijďte si odpočinout